Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 -98 FULL OPREMA REGISTRIRAN

2 790 ЕУР

Се продава од: Albert 23 дек. 10:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
PRODAVAM VW GOLF 4 SO FULL OPREMA 1998 GODINA SO CELA GODINA REGISTRACIJA I ZELEN KARTON .INFORMACII SAMO NA OVOJ BROJ TUKA 071308025
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации