Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 1.9 TDI 6 BRZINI

Се продава од: golf 17 апр. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
PRODAVAM GOLF 4 1.9 TDI 116 KS 2001 GODINA SO FUL OPREMA KOLATA E UVEZENA OD SVACARIJA REGISTRIRAN ZA CELA GODINA SO SERVISNA KNIGA 2 KLICHA 4 NOVI GUMI ZA POVISE INFO 070 556-216
Leaflet
Кон почеток