Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 -00

1 600 ЕУР

Се продава од: golf-4 27 ноем. 21:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Oprema:
- Motor 1.4 benzin
-Servo volan
-Airbag 8
-Elektrika na prozori
-Halogenki napred/nazad
-Podesuvanje na volan po visina --ABS=klima
Kolata e registrirana.075651989
Leaflet
Кон почеток