Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 2.0TDI Highline - 2013

Се продава од: VW Golf 09 авг. 23:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 7 2.0 TDI
FULL OPREMA ( Highline)

» Hill Hold Assist
» Distance Control
» Front Assist
» Park Pilot
» Камера за Сообраќајни знаци
» Паркинг Камера
» Business Paket
» Масажер во седишта
» Греачи во седишта
» PreCrash Безбедносен Систем
» Volkwagen Ambient light Paket
» Volkswagen dynaudio Premium Sound
» Drive Selection Mode (ECO, COMFORT, SPORT)

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Централна Брава
Клуча 2
VW Golf
071888141
Leaflet
Кон почеток