Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 TDI 4x4 170 hp DSG moze zamena

13 990 ЕУР

Се продава од: corsa 30 окт. 22:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
4 zimski gumi
tempomat
Борд компјутер
Греачи во Седиштаzr
Електрика на Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Климатроник dvozonska
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон Светла за Магла Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава
Увезена од svicarska
2 kluca
Кон почеток