Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0TDI 8V-140ks 6-Brizni ZAMENA- 06

5 555 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Import SRL 21 јун. 19:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

555 Огласи во продавницата

Fiat Croma 1.9JTDm 6brzini FACELIFT UNIKAT -10 0 ЕУР
Seat Ibiza 1.4 TDI-75ks FULL OPREMA KLIMA -04 0 МКД
Renault Grand Scenic 1.9DCi UNIKAT -08 - MOZNOST NA RATI 2 550 ЕУР
VW Golf 5 2.0 TDI 140ks 6brzini SPORTLINE -05 3 950 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
*НОВО *НОВО* *НОВО*
Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ* !!!
Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купите возило за само 20% учество од целокупната
сума и отплата на возилото дури до 84 месеци.

ЛИЗИНГОТ се одобрува за само 30минути од купувањето на возилото !!!

За да аплицирате за лизинг треба да ги исполнувате следниве услови:

-Да имате наполнето 21 година

-Да имате важечка лична карта

-Да сте државјанин на Македонија

Ако ги исполнувате сите наведени услови, може да аплицирате за лизинг.

За да ви олесниме, при издавање фактура за секоја рата,
ќе добиете SMS порака и известување на Вашата e-mail адреса,
како потсетник за претстојното плаќање. Постои можност за автоматско
плаќање на месечната рата којашто ќе ви заштеди време.
Имате можност за предвремена отплата на вкупниот долг.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
АУТО ИМПОРТ СРЛ КРИВА ПАЛАНКА

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

-преводи на документи

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

=====================================================================================
Се продава: VW PASSAT 6 2.0TDI 140KS 6brizni *SPORTLINE*
Година на производство: 2006
Километража: 186.000km
Цена: 6200
=====================================================================================
Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-РИКАРДО САЛОН
-СЕНЗОРИ ЗА ПАРКИРАЊЕ (НАПРЕД/ПОЗАДИ)
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЗИМСКИ) + 4 НОВИ ЛЕТНИ ГУМИ СО БАНДАЖИ
ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Посетете ја нашата продавница
Индустриска бр.30 Прикажи на мапата
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Auto Import SRL
078359179 / 078359300
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

555 Огласи во продавницата
Seat Ibiza 1.4 TDI-75ks FULL OPREMA KLIMA -04 0 МКД
Seat Leon 2.0TDi 140ks 6brzini - 2007 4 150 ЕУР
BMW 118D 122ks 6 brzini DYNAMIC -06 4 500 ЕУР
Opel Corsa 1.7DI 60ks FULL OPREMA ENJOY -04 2 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации