Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.5tdi V6 4motion

4 200 ЕУР

Се продава од: Saso 28 ноем. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Kompletno servisiran sve funkcionira na nego bez prekorna sostojba 2002godina.
full opremen
koza greaci na sedista
automatik
2para bandazi so zimski(celicni) i letni(aluminski) gumi
registriran do 11.2019
Moze zamena ne postaro vozilo od 2002 benzin nafta ne bitno so moja ili vasa doplata.
Leaflet
Кон почеток