Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat tdi. -02 130ks

0 МКД

Се продава од: Sevdo 03 дек. 12:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Voziloto e vo ekstra sostojba registrirano cela godina redovno servisiran cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток