Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Се продава од: Shpendi Вчера 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Sedan
Модел
Passat
Se prodava Pasat bluemotion 2.0 tdi 2013 god
Full servis , so servisna kniska vo Porshee
Prv gazda kupen od PORSHE SKOPJE
SO NOVI GUMI MICHELIN ,ZIMSKI +LETNI
ALUMINSKI FELGI
15.500 €
BEZ ZAMENI
Shpendi
078479046
Leaflet
Кон почеток