Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Transporter 1.9tdi doka 2007

7 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 05 септ. 09:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

VW CARAVELLE 2,5TDI LONG 8+1-07 7 500 ЕУР
PLAC VO CENTO DO CRKVATA BORIS TRAJKOVSKI 0 МКД
MERCEDES SPRINTER 313CDI KOFFER-11 10 000 ЕУР
VW TOURAN 1.9TDI HIGHLINE -06 3 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Модел
T5 Transporter
vw transporter 1.9tdi doka
pom km 258.000
god na proizv.12/2007
full oprema klima el stakla el retrovizori maglenki........

plateni davacki do reg.
cena 7000+ddv
autoplac autologistik
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
VW TOURAN 2.0TDI DSG 7SEDISTA KOZA-16 10 500 ЕУР
VW CRAFTER 50 DOKA 2.5TDI -09 11 500 ЕУР
Opel Corsa 1.3cdti sport 2008 3 600 ЕУР
Suzuki Swift 1.3ddis so pet vrati i klima 2009 3 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации