Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Tiguan 2.0TDI 140ks nov

0 МКД

Се продава од: Zoran Вчера 11:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
VW Volkswagen
Модел
Tiguan
Се продава Тигуан 2.0 ТДИ 2008 година редовно одржуван и сервисиран во овластен сервис на фолцваген.Пред 3 илјади километри има направено сервис комплет на каиши, масло, филтри и сет ламела замаец , потисна комплет се. Од опрема поседува:
-АВЅ
-АИРБАГ (12)
-ЕЅР
-OFFROAD пакет
-Аларм
-Централно (со 2 клуча)!
-Ал. Бандажи (со 2 пара гуми зимни и летни)
-Халогенки
-Мерач на притисок во гумите
-Навигација /GPS
-Bluetooth/handsfree систем
-ТВ / ДВД / АУХ
-Бордкомпјутер
-Ел.стакла
-Ел. Огледала со греачи
-Климатроник
-Стерео уредба
-Паркинг камера
-Џипот е максимално зачуван и внатрешно и надворешно за цена и повеќе инфо
071307453
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации