Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Tiguan

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | VW Volkswagen Tiguan | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4- MOTION

23 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:12 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Илинден

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION HIGHLINE 2013 !!150.000km!!

16 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:04 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Tiguan 2.0tdi DSG 4Motion AutoMilano

28 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 09:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Кочани

VW TIGUAN 2,0 TDI 140 KS 4MOTION TRACK&FIELD OFFROAD EDITION

13 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 07:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 13:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

10 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 06:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, FULL OPREMA

13 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 18:54 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW TIGUAN 2.0BiTDI 240KS DSG7 4Motion PANORAMA

26 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
13 апр. 09:42
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Виница

Se prodava WV TIGUAN 2.0 TDI 2019

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
12 апр. 19:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW TIGUAN 2.0 TDI

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 11:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW TIGUAN 2.0TDI 4MOTION AVYOMATIK NAVI KOZHA PERFEKT AUTO

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
12 апр. 09:54 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Tiguan 2.0tdi 110kw 150ks avtomatic dsg moze zamena

22 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Tiguan 2.0 tdi 103kw 2009

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 14:27 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENA VW TIGUAN 2.0 TDI 150KS 4X4 TRENDLINE

21 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
08 апр. 08:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS.4-MOTION TREND LINE MODEL

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 10:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW TIGUAN 2.0TDI 150hp

23 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
03 апр. 14:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS 4MOTION NAVI XENON DVD- 08. MT Auto

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 14:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4x4 FEJSLUFT PANORAMA -11. MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 апр. 10:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Гостивар

Tiguan R-Line

26 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 15:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Tiguan 2.0 TDI 4X4 103KW 2014 god moze zamena

16 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
27 мар. 17:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Тетово

VW TIGUAN 2.0 tdi DSG

15 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 09:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Штип

VW TIGUAN 2.0TDI R-LINE DIGITAL DSG7

31 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
26 мар. 04:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW Tiguan 2017

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
24 мар. 18:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Битола

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 140KS. 6 BRZINI (4 MOTION)

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 16:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Струга

Tiguan 2.0 TDI 2019

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
19 мар. 13:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW TIGUAN 2.0TDI 150KS DSG7 2020g

21 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
14 мар. 12:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW TIGUAN 2.0TDI 150KS DSG7 2020g PANORAMA LED

23 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
13 мар. 23:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW Tiguan 2.0TDi 140ks HIGHLINE 6brzini *MOZNOST NA RATI* 11

10 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 22:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

Vw Tiguan 2.0TDi 140ks XENON/PANORAMA MOZNOST NA RATI - 2012

13 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 11:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Делчево

VW Tiguan 2009 dizel

9 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 22:55 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Гостивар

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

17 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 22:51 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Гостивар

VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 13:58 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS 4MOTION (4x4) 2012g HIGHLINE

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 12:21 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Кочани

VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI BMT 116HP

18 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 19:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Куманово

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4X4

9 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 12:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Volkswagen Tiguan 1.4 benzin,kupen od Porse Mak.

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
06 фев. 15:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava VW Tiguan 2010

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 19:21 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE 2.0TDI 150HP DSG 2019-2020

25 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 01:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Тетово

Tiguan wolkswagen

14 699 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
18 јан. 21:55 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Кочани

Volkswagen Tiguan highline 2.0tdi 150hp

26 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 21:52 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Кочани

Volkswagen Tiguan R-line 2.0tdi 150hp exclusive

30 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
10 јан. 13:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Кочани

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 116HP BLUEMOTION

21 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
10 јан. 07:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Радовиш

VW Tiguan 1.6 TDI 2018god

18 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 20:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Гостивар

Tiguan 2.0 R-Line

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 11:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Куманово

TIGUAN 1.4TSI 4x4 -127 000km

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 дек. 09:36 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIiguan 4 motion 2.0 103 kv off road 2010 perfect

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 09:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW Tiguan Extra Sostojba

10 500 МКД

07 дек. 02:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW TIGUAN 2.0TDI 140ks 4X4 HIGHLINE PANORAMA

14 250 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 21:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW Tiguan 2018 dizel

25 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | VW Volkswagen Tiguan | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации