Објавени: окт. 19 2023 04:37

Audi Q5 3.0 Tdi 240hp

ЕУР

Објавени: окт. 19 04:37
Прегледи: 46
Se prodava Audi Q5 3.0 TDI 240 Konjski sili
Novi gumi staveni pred 1 mesec
Novi plocki
Registriran do April 2024 so zelen karton
Napraven mal servis
19ki Bandazi Audi
Bi xenon
Led stopovi
Full oprema
KONTAKT 077 870 772 Oliver
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
46

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации