Објавени: јан. 19 2023 01:04

BMW X5 3.0d xDrive full oprema.

ЕУР

Објавени: јан. 19 01:04
Прегледи: 30
Bmw x5 3.0 dizel full oprema
4x4
7 sedista
Greaci na sedista
Ekran napred i ekran nazad
Senzori napred i nazad
Tempomat
Avtomatski podesuvacki svetla
M paket 19 felni so novi gumi
18 felni so zimski gumi isto novi

Dzipot e servisiran pred 1 nedela, imam staveno 4 gumi novi i e registriran cela godina so zelen karton.
Jas sum vtor gazda, moze proverka po vasa zelba motorot raboti odlicno nema chadenje i slicno menjacot isto taka.
Povekje info na 075 428 688.

Cena 13.300€
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
30
075428688

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации