Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 септ. 17:06 Автомобили , Тетово , Брвеница

Se prodava Ford Fiesta 2004 | 1.3 benzin

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 септ. 12:24 Друго , Тетово , Брвеница

Fiskalen aparat

7 500 МКД

15 септ. 03:10 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 7 1.4tsi highline

12 550 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
15 септ. 03:10 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mercedes-Benz A class 2011

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
11 септ. 09:06 Автомобили , Тетово , Брвеница

Se prodava

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
05 септ. 22:08 Мобилни телефони , Тетово , Брвеница

Prodavam Huawei Telefon Nov

1 500 МКД

31 авг. 17:34 Автомобили , Тетово , Брвеница

Golf V5

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг. 21:58 Автомобили , Тетово , Брвеница

Chrysler neon

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 23:12 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mitsubishi Colt 1.3 55 kw

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 13:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Passat 1.9tdi higline super sostojba

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 19:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

Golf 7 1.4tsi od CH highline

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
11 јул. 22:42 Плацови/Ниви и фарми , Тетово , Брвеница

Vend per shtepi

50 ЕУР

08 јул. 22:07 Автомобили , Тетово , Брвеница

Golf 1.9

3 555 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 09:31 Услуги Занаетчии , Тетово , Брвеница

Aluminski ogradi

120 ЕУР

19 мај 21:17 Автомобили , Тетово , Брвеница

Гранде пунто

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 00:34 Автомобили , Тетово , Брвеница

Se prodava mercedes benz

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 15:08 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 6 1.6 75kw bifuel

7 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 07:20 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mercedes-Benz C

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 18:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

Bmw 530

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 23:03 Автомобили , Тетово , Брвеница

Bmw 530

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 12:50 Автомобили , Тетово , Брвеница

Bmw x5 3.0d 7 sedista full oprema

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации