Македонски | Shqip | English |
Денес 02:17 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:39 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:28 Автомобили , Тетово , Брвеница

Opel Vectra C ITNО

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran -04 2.0Tdi 140ks

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 22:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A6

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 21:53 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mitsubishi Grandis

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
20 ноем. 09:40 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 5 1.9 tdi 105ks -05 Hitno

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 23:46 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 530D

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 17:09 Автомобили , Тетово , Брвеница

Ford Tranzit 8+1 patnicko

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
04 ноем. 20:42 Автомобили , Тетово , Брвеница

Citroen C3 -03

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
23 окт. 22:14 Автомобили , Тетово , Брвеница

Renault Megane

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 окт. 21:54 Автомобили , Тетово , Брвеница

Renault Megane

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 10:15 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 5

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 11:37 Автомобили , Тетово , Брвеница

OPEL MERIVA 1.7 -04

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 16:12 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 335i Xdrive 4x4 400ps

11 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток