Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Bmw x5 - Oгласи за продажба на bmw x5!

Пазар3 е идеално место за продажба на bmw x5, но, и за пронаоѓање на одлично сочувани модели како bmw x5 2005, bmw x5 2007, bmw x5 2008, bmw x5 2009, bmw x5 2010, bmw x5 2012, bmw x5 2014, bmw x5 2015, bmw x5 2017, бидејќи тука, вашата цел ќе може да биде задоволена со само еден клик!


Побрзајте, и започнете со објавување на огласи за продажба на bmw x5, или со пребарување на огласи, а ние, заедно со огромната популарност на нашиот сајт ќе се погрижиме да го пронајдете или продадете посакуваниот bmw x5 по најдобри цени!


09 дек. 10:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 3.0d XDrive M Paket Neuvezen

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 13:02 Автомобили , Скопjе , Карпош

bmw x5 M50 Dxdrive 400 ks kupen Mkar inter guma

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 03:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 Xdrive 4X4 3.0D M57

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 08:20 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 xDrive30D 265hp automatic

73 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 08:10 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW X5 3.0 Dizel vo odlicna sostojba

5 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Онлајн
30 ноем. 18:40 Претпријатие Автомобили , Прилеп

BMW X5

19 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
28 ноем. 13:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW X5 - xDrive ' 30d

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 08:42 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 sDrive25d 211hp automatic

39 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
27 ноем. 09:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW X5 xDrive 3.0d 258hp EXPERIENCE 2014

34 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
23 ноем. 11:17 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW X5 Xdrive 35D model 2011 avtomatik novo vozilo

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
18 ноем. 10:41 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0XD

23 000 МКД

16 ноем. 22:03 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW X5 3.5d facelift

18 000 МКД Намалена цена

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 08:44 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 xDrive 25D 2.0d 231 hp 4x4 automatic

40 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
04 ноем. 18:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW X5 E70 3.0d xDrive 173kW 236PS

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 09:14 Автомобили , Радовиш

Bmw 4.0 Facelift 306ks

17 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 11:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

PRODAVAM BMW X5

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 18:49 Автомобили , Струга

Bmw X5

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
02 окт. 20:21 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW X5 3.5D 258KS. TWINTURBO X-DRIVE 8G TRONIC MOZNA ZAMENA!

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 22:20 Автомобили , Куманово

Bmw x5 4x4 suv

4 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 16:16 Автомобили , Охрид

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
05 септ. 22:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 2019 full oprema

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 20:45 Автомобили , Тетово

Bmw x5

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 16:43 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMX X5

46 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
14 авг. 22:09 Автомобили , Радовиш

BMW X5 4.0. 306ks

18 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 01:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 xDrive25d - 231ch xLine FULL PACK

56 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 75 000 - 79 999
02 авг. 13:44 Автомобили , Тетово , Желино

BMW X5

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
08 јул. 17:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW X5 M50 D FULL OPREMA-16

51 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
05 јул. 17:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Bmw X5 3.5d x-drive 2012

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 09:42 Автомобили , Крива Паланка

BMW X5 3.5 Twin Turbo xDrive

36 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 11:04 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW x5 3.0D

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун. 22:54 Автомобили , Тетово

BMW X5 2015

45 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
21 апр. 18:18 Претпријатие Автомобили , Радовиш

BMW X5 3.0 sd Xdrive

13 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
17 апр. 19:20 Автомобили , Струга

X5 za prodavanje

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 21:05 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW X5 3.0d 245ks 2012 facelift

23 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 19:53 Автомобили , Куманово

BMW X5 3.0 dizel

5 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 12:50 Автомобили , Тетово , Брвеница

Bmw x5 3.0d 7 sedista full oprema

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
01 фев. 18:08 Автомобили , Радовиш

BMW X5 2011. 306 KS

14 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 19:28 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

BMW X5 E70 3.0D panorama 2008 X-DRIVE reg do 17.12.2023

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 12:32 Автомобили , Тетово , Брвеница

Bmw x5 3.0d xDrive 7 sedista full oprema

13 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 20:40 Автомобили , Тетово , Брвеница

Bmw x5 3.0d xDrive 7 sedista full oprema

13 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 09:20 Автомобили , Тетово , Брвеница

Bmw x5 3.0d xDrive 7 sedista full oprema

13 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 13:04 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW X5 3.0d xDrive full oprema.

13 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 15:44 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW x5 3.0d xDrive full oprema

13 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 18:49 Автомобили , Тетово , Брвеница

Bmw x5 3.0d xDrive 7 sedista full oprema

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 13:59 Автомобили , Тетово , Брвеница

Bmw x5 3.0D xDrive full oprema

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 00:13 Автомобили , Радовиш

BMW X5 2003

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 23:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

Bmw x5 3.5D xDrive Facelift

14 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 10:57 Претпријатие Автомобили , Гостивар

BMW e70 X5 3.0D XDrive 7 sedishta !!!

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 00:15 Автомобили , Штип

Se prodava bmw X5 3.0 avtomatik

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 08:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW X5 dizel 2014

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999

Интересен факт: "bmw x5" е еден од најдобрите луксузни SUV со средна големина на пазарот, за кој што постои неверојатно голема понуда и побарувачка и на Пазар3, а тоа се одлични вести за продавачите и купувачите!Зошто bmw x5 е одличен избор за SUV возило?


Одличен дизајн и комфор - bmw x5 изгледа фантастично, почнувајќи од надворешниот изглед кој што изгледа спортски, но, и модерно во истовреме, па се до внатрешноста, каде што кабината има фантастичен распоред и доволен простор за да му понуди високо ниво на комфор на секој возач и патник!


Воедно, bmw x5 има и одлично изработени седишта кои што ќе Ви гарантираат огромен комфор на патиштата каде и да одите!


Бескомпромисен перформанс - bmw x5 има одлична моќност благодарение на високо квалитетниот мотор кој што ќе Ви гарантира високи и конзистентни брзини на патиштата, како и стабилност која што ќе Ве фасцинира уште од првата средба со возилото!


Издржливост - bmw x5 може во континуитет да издржи огромна километража без Вие воопшто да забележите некаков пад во перформансот, како што е случајот со др модели на SUV возила.


Всушност, ова е една од најголемите причини поради кои bmw x5!Како Пазар3 може да Ви ја олесни продажбата на bmw x5?


Оглас - преку објавување оглас на најпопуларниот купопродажен и огласувачки сајт во Македонија, Вие ќе можете да имате навремена и брза продажба на вашето bmw x5, но, и на се останато!


Тука, чувствувајте се слободни да објавите огласи за продажба на што и да посакате - возила, живеалишта, електроника, автомобили, препарати за дом и семејство и се останато!


Неверојатна посетеност - имајќи го предвид фактот што Пазар3 на дневно ниво го посетуваат над 70 000 дневни посетители, вашите огласи нема да поминат незабележано на нашиот сајт!


Наместо тоа, огласите ќе Ви бидат видени од широк спектар на луѓе, како и од потенцијални купувачи кои имаат потреба токму од оние bmw x5 модели кои Вие ги продавате - bmw x5 2005, bmw x5 2007, bmw x5 2008, bmw x5 2009, bmw x5 2010, bmw x5 2012, bmw x5 2014, bmw x5 2015, bmw x5 2017 и тн!


Интуитивни алатки - филтрите, алатката за регистрирање на огласи, полето за пребарување се лесни за управување, а тие ќе Ви гарантираат со само еден клик да можете да пронајдете/продадете што и да посакате!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации