Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 03:33

CITROEN C4 1.6 HDI "AUTOMATIK"

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:33
Прегледи: 179
-Nov Uvoz 🇪🇸🇪🇸
-Plateni Davacki Do Registracija
-2008 God izlezen kaj nas
-268 000 km
-1.6 HDI 80 kw euro 4 motor
-Automatik Menuvac
-Klimatronik
-Tempomat
-Elektrika na Stakla
-Aluminski Bandasi
-Kozen Volan
-4950€
-☎️071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
179

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации