Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën | Скопjе

AX , 5
Berlingo , 12
C1 , 7
C2 , 4
C3 , 32
C4 , 37
C5 , 9
C6 , 1
C8 , 1
DS4 , 1
Jumper , 1
Jumpy , 1
Nemo , 2
SAXO , 24
Xantia , 5
Xsara , 10
ZX , 15

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:46
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen c3 1.4hdi besprekoren

5 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
16 апр. 22:30 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN C3 1.6 E-HDI - EXCLUSIVE ***NAVIGACIJA

6 690 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 16:01 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C3 1.2 benzin

4 185 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
06 фев. 15:33 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN C4 1.6 HDI "AUTOMATIK"

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
18 јан. 08:11 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN XSARA MK2 1.4/SO OPREMA/PLIN A-TEST

850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 02:00 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen xsara picaso

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 14:34 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  AX  ·  Скопjе  ·  Бутел

KAKO NOV CITROEN AX 1.0/REGISTRIRAN/KAKO OD FABRIKA E

899 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
09 септ. 12:00 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C5 Karavan, 2.0HDI, 2003God. Registriran

950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
18 авг. 22:00 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Citroen C4 2007

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 06:34 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN XSARA MK2 1.4/SO OPREMA/PLIN A-TEST/REG.DO 11/2023

1 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 10:40 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C4 Picaso 1.6 hdi

10 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
06 фев. 10:04 Автомобили  ·  Citroën  ·  ZX  ·  Скопjе  ·  Бутел

Продавам Citroen zx

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
23 дек. 19:09 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C3 2015

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
28 ноем. 08:01 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI -01

1 599 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 ноем. 18:59 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Бутел

CItroen Xsara C4 Picasso 1.6 Dizel 2007

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 07:23 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI -01

1 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 16:11 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

1 799 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 окт. 23:56 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Citroen C4 Picasso

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
05 окт. 12:32 Автомобили  ·  Citroën  ·  Nemo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Nemo 1.4 benzin/plin 2010 godina

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
12 септ. 13:34 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  AX  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN AX 1.0/NOVI GUMI/REGIST.DO 28.07.2023/KUKA SO A-TEST

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
05 септ. 23:51 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Цитеоен C3

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
29 авг. 14:02 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Saxo 1.1 plin Atest novi gumi reg do 22 Januari 2023

880 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 19:27 Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen c1

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 11:20 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Xsara 2001

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 12:15 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Grand C4 Picasso

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 15:33 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C3 1.1 benzin 2006

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 дек. 22:31 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Saxo 1.5 dizel novi zimski gumi registrirano

890 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
18 дек. 18:18 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava CITROEN C5

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 17:43 Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C4 Grand Picasso

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 20:59 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen c3 1.6 benzin

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
28 ноем. 18:01 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 16:30 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Xsara Picasso 2.0hdi 2007

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 14:28 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citren C5 1.6D 115 ks odlicen

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 13:55 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C3 1.4hdi registriran cela godina full oprema

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 12:36 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C1 1.0 2009 registriran

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
25 јун. 20:13 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen c3

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 12:42 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Saxo 1.5 diesel registrirano cela godina

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
05 фев. 12:47 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN SAXO 1.5 D REGISTRIRANO SO NOVI GUMI

990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 80 000 - 84 999
01 фев. 11:50 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C3 1.4 HDI neuvezuvan

3 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
08 дек. 11:19 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN C5 EXCLUSIVE UNIKATNA KOLA

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 12:24 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen C4 1.6 HDI -14

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 07:47 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN XSARA 1.9 DIESEL FULL OPREMA ODLICNA

770 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 13:09 Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen SAXO 1.1benzin

570 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
31 авг. 12:09 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN SAXO 1.1 REGISTRIRANO DO MAJ 2021

880 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун. 21:03 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen picaso 1.6 hdi

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 јун. 02:43 Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Citroen Saxo

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
06 јун. 11:33 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Скопjе  ·  Бутел

EVTINO CITROEN SAXO 1.5DIESEL 1999 /NOVI GUMI / MO

690 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 14:30 Автомобили  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen Berlingo

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
03 фев. 18:59 Автомобили  ·  Citroën  ·  ZX  ·  Скопjе  ·  Бутел

Citroen ZX plin i benzin

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 02:21 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Бутел

CITROEN C3 -18 28000 km Full Option

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации