Објавени: септ. 23 2022 02:34

Hyundai Accent 1.3 Trosi 3 denari na 1 km.

ЕУР

Објавени: септ. 23 02:34
Прегледи: 170
Motor:
60kw / 80ks/hp

Racen menuvac

Gorivo: Benzin plin

Kilometri: 350.000

Karoserija: Hachback

Proizvedena: 1996

Boja: Rozeva

Potrosuvacka na plin 3 denari na 1 km

Redovno servisirana

Bez zamena

TOP kondicija

Cena: 700€ Fiksna
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации