Објавени: ноем. 17 2021 03:27

Opel Astra GTC 1.9

ЕУР

Објавени: ноем. 17 03:27
Прегледи: 151
Се продава/заменува Opel Astra GTC 1.9
150ks 2006 !
-Opc опрема
-Клима
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди
-Ел на прозори и ретровизори
-Магленки
-Лед осветлување
-Темпомат
-Фабрично озвучување
-Борд компјутер
-Нов акумулатор
-Сменет замаец, потисна и сет ламела пред 2000км
- Нови бандажи 16ки со нови гуми
-Замена со моја доплата за Seat Leon/BMW
Повеќе инфо 070765602 .
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации