Објавени: мај 04 2022 03:47

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Објавени: мај 04 03:47
Прегледи: 2615
Renault Megane Cabrio
2006 godina, vo odlicna sostojba
So eden od najdobrite motori nekogas proizvedeni vo Renault 1.6 16v
Servisirano vo Renault MK, motor, karoserija, gumi se odlicno!
Avtomobilot poseduva visoko nivo na oprema
Za dopolnitelni informacii 075575303
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2615
075575303

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации