Оглас од претпријатие Објавени: септ. 29 2022 04:04

SEAT EXEO 2.0TDI HIGHLINE-10

ЕУР

Објавени: септ. 29 04:04
Прегледи: 908
SEAT EXEO 2.0TDI HIGHLINE
Pom km 220.000
god na proizv.12/2009
Full oprema
Plateni davacki do reg.
Autoplac Autologistik
071/304-420
070/305-695
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации