Објавени: јул. 22 2017 11:24

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS UVOZ OD GERMANIJA 04

Објавени: јул. 22 11:24
Прегледи: 4
VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 105 KS CRNA BOJA METALIK , SO TRENTLINE OPREMA ! KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA,EDEN SOPSTVENIK RODEN 1963 GOD , VOZEN E VNIMATELNO I ODRZUVAN DOMAKINSKI ! GOLFOT E MNOGU SOCUVAN ,ORGINALNATA BOJA,ZAMAEC , TURBINA I DIZNI SE ODLICNI ,BEZ CADENJE I TROPANJE PO KOLATA I MOTOROT ! KOLATA E OCARINETA I PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.....IMA ZELENA KARTA KASKO I COL TABLICKI SO VAZNOST OD EDEN MESEC ********TELEFON ZA KONTAK: 078 474 905 СТРАШЕ*******
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
078474905

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации