Објавени: фев. 18 2024 11:08

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

ЕУР

Објавени: фев. 18 11:08
Прегледи: 364
MARKA: PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION
Godina: 2011
Gorivo: Дизел
Километри: 290.000 km + servisna kniska
Menuvac: Automatik DSG
Registracija:15.12.2024 so Zelen Karton
Motor: 2.0 TDI 103kw - 140ks
Voziloto e so Full oprema ,ima I originalni alufelni so m+s Gumi

Bez zameni.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
364
+38975221483

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации