Објавени: јун. 24 2022 07:53

Passat B5 1.9 tdi 101ks PD motor klimatronik

ЕУР

Објавени: јун. 24 07:53
Прегледи: 172
◾️ PASSAT 5 1.9 TDI 2002
◾️ 1.9 tdi 101 ks pd motor
◾️KLIMATRONIC
◾️EL NA STAKLA
◾️Aluminski bandasi
◾️ vredi dase vidi
Tel 071/832-253. MOZNA E ZAMENA SO —
◾️AUDI A3 2006
◾️Bmw 1 2006
◾️TOURAN 1.9 so 7 sedista
◾️SEAT LEON
◾️SEAT ALTEA
◾️Gollf 5 1.9 tdi
◾️AUDI A4 2005
◾️BMW 320 2006
◾️PASSAT B6 SEDAN
◾️POLO 1.4 tdi 2007
MOZNA E ZAMENA SAMO SO OVOI TIP NA KOLI SO MOJAAA DOPLAATAAA SO REALNI PONUDIII
071 -832-253
So sliki samo na viber
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
172
071-832-253

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации