Оглас од претпријатие Објавени: окт. 30 2020 08:19

Kuka vo Gorce Petrov 2160m2

ЕУР

Објавени: окт. 30 08:19
Прегледи: 23
Se prodava kukja vo Gjorce Petrov 2, 160m2, prizemje i kat, 200m2 dvor na koj ima osnova od kukjata 80m2.
Prizemj - Dnevna, kujna, dve spalni, toalet i balkon.
1 kat - Dnevna, kujna, dve spalni, toalet i balkon.
Pomegju katovite ima nadvoresni skali no i vnatresno se povrzani so vrata. Ima parking mesto moze da se napravi i uste edno parking mesto. Dolniot del e renoviran pred 2010god. Isto togas e i izgraden 1 kat. Cena: 135.000 evra.LivIn - Agencija za nedviznosti
Kontakt: 075/246-116
E-mail: [email protected]
Web strana: livin.com.mk
Опис на линк

LivIn Agencija Za Nedviznosti

LivIn -  Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: [email protected]
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Посети ја страната на нашата продавница

Ul. Petar Pop Arsov br.19

075/246-116

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации