Оглас од претпријатие Објавени: апр. 12 2024 11:22

Sprat od kuka, dvor, mini kuka i magacin vo Gjorce

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 12 11:22
Прегледи: 212
>>> ИТНО <<<
Се продава еден кат од 97м2 од куќа во Ѓорче Петров, населба Даме Груев. Заедно со катот доаѓа и дворно место од 174м2, мала куќа од 30м2, магацин од 23м2, паркинг и подрум од 38м2, со посебен имотен лист.
Станбениот простор на први кат е со површина од 97м2 и располага со 3 спални соби, бања, тоалет, дневен престој поврзан со кујна и трпезариски простор. 2 балкони со југо-источна и источна ориентација.
Греењето е со парно на дрва, поврзано на камин во дневниот престој, и втора опција е струја преку 4 клима уреди.
Цена: 134.000€

☎️ 078 295 351
👣 Follow us on Facebook, Instagram, TikTok and Youtube: @kackar.property
[email protected]

#Skopje #realestate #fyp #foryou #invest #home #apartment #house #sale #rent #Macedonia #imot #nedviznost #stanovi #kuki #delovenprostor #prodava #iznajmuva #Makedonija
Опис на линк

KACKAR Property & Marketing

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Посети ја страната на нашата продавница

Никола Парапунов Прикажи на мапата

078295351

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Никола Парапунов 078295351

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации