Оглас од претпријатие Објавени: апр. 15 2024 01:15

Baraka so dogradba vo Dracevo 124m2 so cel plac 271m2

ЕУР

Објавени: апр. 15 01:15
Прегледи: 513
Се продава президана барака со доградба во Драчево во близина на ОУ Кузман Шапкаров 95м2 + 14м2 летна кујна + 11м2 гаража + подруми, и цел плац 271м2
Шифра 24524
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации