Оглас од претпријатие Објавени: мар. 12 2024 01:46

Namesten stan vo Aerodrom 61m2 so 2 spalni renoviran

ЕУР

Објавени: мар. 12 01:46
Прегледи: 59
Се продава наместен стан во Аеродром кај Капитол 61м2 со тераса на 7/7 кат со лифт и парно,2 спални соби.
-реновиран 2017 година
-ориентација с/з
-цена за празен стан 84,000 евра
Шифра 24772
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации