Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2024 01:49

INDIVIDUALNA STANBENA ZGRADA VO CENTAR 380m2

ЕУР

Објавени: фев. 22 01:49
Прегледи: 127
Се продава индивидуална станбена зграда во Центар во близина на Уметничкото школо 380м2 со мал двор од 75м2 составена од три станбени единици
-подрум 60м2
-приземје и 1 кат (дуплекс) 150м2 стан со три спални
-2 кат 85м2 стан со две спални
-3 и 4 кат- 135м2 (85+50 м2) (Дуплекс)
Шифра 24183
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации