Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 03 2021 01:16

Kuka vo Radozda od 250m2

ЕУР

Објавени: ноем. 03 01:16
Прегледи: 79
Vkupna povrshina e250 m2, GIZ 105,50 m2,ZPZ 99 m2,niva 76 m2.Kukata ima 4 sobi eden toalet. ne e renovirana. Se naoga vo blizina na ucilishteto vo Radozda.Pogled kon ceelo ezero. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации