Оглас од претпријатие Објавени: јун. 18 2019 03:42

PLAC GRANICEN PREMIN BOGORODICA B2

Објавени: јун. 18 03:42
Прегледи: 9
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН БОГОРОДИЦА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДЕЊЕ Б2 СО КВАДРАТУРА ОД 10000М2 И БРУТО ПОВРШИНА ОД 120000М2.ПЛАЦОТ Е ВО БЛИЗИНА НА АСВАЛТЕН ПАТ ,ИМА СТРУЈА ,ВОДА .Б2 НАМЕНАТА Е ЗА ГОЛЕМИ ТРГОВСКИ ЕДИНИЦИ СО КОМПАТИБИЛНИ НАМЕНИ: А2 ЗА СТАНОВИ 20%,А4-ХОТЕЛ,МОТЕЛ 40%,Б3-РЕСТОРАН,УГОСТИТЕЛСКИ И ТУРИСТИШКИ КАПАЦИТЕТИ.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.1754
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации