Оглас од претпријатие Објавени: мар. 09 2023 10:53

Nov stan so dve spalni vo Kisela Voda

Објавени: мар. 09 10:53
Прегледи: 11
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН СО ДВЕ СПАЛНИ ВО КИСЕЛА ВОДА СО КВАДРАТУРА ОД 63М2.
ЦЕНА ПОВОЛНА.

ШИФРА.2164
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации