Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 27 2023 12:24

Plac 1500m2 vo Cucer Sandevo kaj crkvata

ЕУР

Објавени: ноем. 27 12:24
Прегледи: 77
Се продава плац 1500м2 во Чучер Сандево во близина на Црквата и викенд населба, со пристап до пат, вода и струја во близина, Може да се подели на половина
Цена 20 е/м2
Шифра 24477

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации