Оглас од претпријатие Објавени: мар. 11 2024 10:42

Magacinski prostor vo Crnice 59m2

Објавени: мар. 11 10:42
Прегледи: 32
-Се продава подземен гаражен/магацински простор во Црниче во близина на Рептил 59м2,за чие влегување не е потребно да се спушта по рампа, односно директно се влага од улица.Висината на просторот е 2,7м, но поради ниски делови на влегувањето не може да влезе возило повисоко од 2,2м.
Во просторот има 2 влезови на различни страни - пешки преку ходникот на зградата и со возило преку гаражниот дел на зградата. Влезот за пешаци е со метална врата, додека влезот со возило е преку гаражна роло врата со далечински уред.
Шифра 23279
Цена 30,000 евра

Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации