Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 27 2023 12:24

Plac vo Markov Manastir 2930m2

Објавени: ноем. 27 12:24
Прегледи: 53
Се продава плац во Марков Манастир на главниот пат пред раскрсницата за Марков Манастир 2930м2 ,со можност за приклучок на струја и вода.
-Цена 35е/м2
Шифра 24555
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации