Оглас од претпријатие Објавени: фев. 29 2024 02:45

Stan vo Hipodrom 64m2 so 1 spalna

ЕУР

Објавени: фев. 29 02:45
Прегледи: 108
Се продава стан во Хиподром кај последна 50ка,60м2 со тераса + 4м2 на 2/5 кат без лифт,дневна,оддено кујна,1 спална.
-подрум + 5м2
-ориентација с/ј
-станот се продава и наместен - 54,000 евра
Шифра 24897
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации