Оглас од претпријатие Објавени: апр. 08 2024 05:04

Plac vo Pripor 1033m2

Објавени: апр. 08 05:04
Прегледи: 128
Се продава плац во Припор 1033м2 на ќош,излегува на три асфалтирани улици,има струја,вода и канализација.
Шифра 21305
Цена 75000 евра
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации