Оглас од претпријатие Објавени: апр. 15 2024 01:15

Kuka vo Dracevo 60m2 so cel plac 480m2

ЕУР

Објавени: апр. 15 01:15
Прегледи: 435
Се продава куќа во Драчево 60м2 со цел плац 480м2,куќата не е лепенка,се наоѓа кај стадионот,има ограда од ковано железо,котел на струја за парно,голема тераса.
-куќата е понова градба 2007 г
Шифра 24872
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации