Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 27 2023 12:27

Plac vo Sopiste 7738m2

Објавени: ноем. 27 12:27
Прегледи: 26
Се продава плац во Сопиште во близина на последна 24ка,7738м2 во градежен реон ,делив по 500м2 со пат,струја вода и канализација во непосредна близина.Има убав,и отворен поглед кон Скопје.
-Има имотен лист
-Цена 75е/м2
Шифра 24073
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации