Оглас од претпријатие Објавени: апр. 22 2024 12:02

Se izdava stan za del. prostor vo Centar-Bunjakovec 125m2

Објавени: апр. 22 12:02
Прегледи: 103
Се издавa стан погоден за деловен простор во Центар позади пазарот Буњаковец ,125м2 со тераса на 2 кат,составен од 4 простории,со вградена кујна,сопствено парно и два клима уреди.
Цена 600 евра/месечно

Шифра 24875

za pogolema ponuda odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации