Објавени: авг. 07 2017 01:10

NOV STAN VO CRNICE

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 07 01:10
Прегледи: 13
Se izdava nov stan na odlicna lokacija vo naselba Crnice, so sopstven parking , prekrasen pogled kon vodno ,so posebna spalna soba , se naoga do reptil marketot na samo nekolku minuti do drzavna bolnica i centar, cenata e za opremen kompletno !
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
13
070/292-230

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации