Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!29 јан. 12:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar za kratok prestoj vo blizina na Katolicka

Број на соби: 2
Денес 16:23
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva trosoben stan na Vodno kaj Hotel Skala

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 фев. 14:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Izdavam moderno ureden stan vo strog centar

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 18:03 Станови  ·  Битола

SE IZDAVA STAN NA UL.PARTIZANSKA BITOLA

1 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 17:43 Станови  ·  Битола

SE IZDAVA STAN VO NASELBA KARPOS BITOLA

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevseluvan moderno opremen stan 70m2 vo Sky City

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 17:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nova kuka od 100m2 vo Taftalidze

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 17:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva stan na Vodno

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 17:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj vo Karops 1/short stay

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 16:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 16:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН ВО КАРПОШ 1

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 16:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namesten dvosoben stan 60m2 vo Centar Kapistec

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 16:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva trosoben stan na Vodno kaj Hotel Skala

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 16:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Денес 15:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Гарсоњера во Дебар Маало * Cutest studio in Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 15:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава стан во Козле

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Гарсоњера во Дебар Маало * Cutest studio in Debar Maalo -

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 15:07
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се Издава прекрасен стан во Козле карши Алумина

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten 3-soben stan od 60m2 Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov dvosoben stan od 42m2 Centar Diamond Ramstore

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten stan 45m2 Crnice

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:54 Станови  ·  Струмица

Happy apartments-Апартмани за краток и подолг престој

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 14:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov namesten trosoben 80m2 Centar Limak

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva namesten stan na Vodno vo Panorama Residence

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan so dvor vo nas. Kozle

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:03
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven Prostor

10 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Renovirana Garsonjera na Leninova

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 13:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Издавам наместен двособен стан во Кисела Вода

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Аеродром !

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
Денес 13:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan na Vodno 55m2

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Kapistec od 45m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Debar Maalo od 75m2

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 13:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartment for Rent in Nea Potidea (Season)

5 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov Kompletno Namesten 82m2 Centar Diamond Limak

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se izdava stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 12:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov lux dvosoben stan 55m2 Vodno Panorama

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prazen dvosoben 40m2 do Klinicki centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Garsonjera na 500m od Diamond Mall (strog centar), se izdava

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 12:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Luksuzen apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 12:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Izdavanj namesten stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 12:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nov nevseluvan stan vo Hrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:13
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава целосно опремена канцеларија

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 12:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Aerodrom Micurin 57m2 nov 3soben prazen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:03
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nenamesten stan

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 12:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации