Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 09 2023 09:39

Se izdava nov namesten trosoben stan vo Debar Maalo

ЕУР

/ месечно
Објавени: ноем. 09 09:39
Прегледи: 1
ШИФРА- 1934

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен трособен стан во Дебар маал . Станот се наоѓа во нова зграда, комплетно е наместен со нов мебел и бела техника.


- 50м2
- 2 спални
- бања
- дневна+кујна+трпезарија
- тераса
- 2 спрат со лифта
- греење на струја

цена: 500еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
[email protected]
Опис на линк

DELTA Nedviznosti

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
075445667 http://delta.mk/

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации