Објавени: мар. 05 2024 07:50

Stan Gradski park

МКД

/ месечно
Објавени: мар. 05 07:50
Прегледи: 66
Se izdava Stan vo Centar vo Gradski park pred Stadion I Ministerstvo za zemjodelie.Stanot ima 60 m .I'ma dnevna ,spalna,detska soba ,balkon , spajz I sopstven parking.Ima centralno greenje.cena Po dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
66
070289599

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации