Објавени: септ. 11 2017 10:04

Stan vo Debar Maalo

ЕУР

/ месечно
Објавени: септ. 11 10:04
Прегледи: 11
Издавам комплетно реновиран и наместен стан во Дебар Маало на ул.Орце Николов (Кај Хемпро). Цената може да се корегира во зависност од должината на престојот.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11
072/422590071/356031

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации