Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!28 фев. 13:59
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prekrasen stan do Diamond Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
28 фев. 23:56
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 12:13
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nenamesten stan

Број на соби: 5
Површина: 150

Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 3 sob. namesten stan Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR BLIZU MVR

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kukja 220m2 i dvor so bazen 600m2 vo Bardovci

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA 4-SOBEN STAN VO CENTAR NA 50TA DIVIZIJA

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 10:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Центар !

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Онлајн
Вчера 19:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva lux. komforen stan na Vodno

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 13:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 12:13
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nenamesten stan

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 11:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen Namesten Stan na Vodno premium lokacija

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
28 фев. 23:56
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
28 фев. 13:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prekrasen stan do Diamond Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
28 фев. 12:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzen stan na Vodno so tri spalni sobi

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
28 фев. 09:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva nov stan so 3 spalni sobi

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
26 фев. 15:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar bilna 140m2 1kat za kancelarii

Број на соби: 2
Површина: 140
Онлајн
26 фев. 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

APARTMAN OD 140M2 PIRINSKA R .AMBASADA

950 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 140
26 фев. 12:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR UL 11 OKTOMVRI 140M2 SE IZDAVA

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 140
26 фев. 11:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA DUPLEX VO CENTAR, DEBAR MAALO

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
26 фев. 09:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na Vodno za kancelarisko rabotenje

Број на соби: 5
Површина: 200
25 фев. 16:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава стан во Козле со сопствен двор

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 140
22 фев. 11:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov luksuzen dupleks vo Centar so krovna terasa

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
22 фев. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan 150m2 pod naem kaj Nova Apt 150m2 for rent near Nova

Број на соби: 4
Површина: 150
20 фев. 15:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUX DUPLEX VO KARPOSH 2 KOMPLEX MIDA

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
19 фев. 20:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven 150m2,po Kameni most

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 150
19 фев. 17:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

LUX APARTMENT FOR RENT VODNO

Број на соби: 4
Површина: 150
19 фев. 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva Luksuzen cetvorosoben stan vo Verina

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
19 фев. 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Isklucitelno moderen stan na odlivna lokacija vo Karpos 2

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 фев. 09:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva kuka ili poedinecno spratovi vo Zdanec

Број на соби: 5
Површина: 150
16 фев. 10:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov lux opremen cetvorosoben stan vo K.Voda - Flatiron

Број на соби: 4
Површина: 140
15 фев. 12:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZNAJMUVA TROSOBEN DUPLEX VO CENTAR,DEBAR MAALO

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 фев. 12:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ce iznajmuva kuka vo centar

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 190
13 фев. 17:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan vo luksuzniot kompleks Verina

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
12 фев. 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава куќа во населба Илинден

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
12 фев. 08:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan vo Vlae

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
09 фев. 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov luksuzno opremen stan Verina

Број на соби: 4
08 фев. 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA LUX TROSOBEN NAMESTEN STAN VO CRNICE-MVR

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
08 фев. 11:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN CETVOROSOBEN KAT OD KUKJA VO KOZLE

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
06 фев. 12:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUKSUZEN STAN NA VODNO

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
05 фев. 11:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA POLUNAMESTEN STAN VO CENTAR SPROTI GRADSKA BOLNICA

1 800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
05 фев. 11:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Chetvorosoben stan vo Centar, Vodno

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
05 фев. 11:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA LUX 4-SOBEN STAN NA VODNO DO PANORAMA REZIDENS

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
31 јан. 13:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luxurious Haven with Panoramic Views

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
31 јан. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ULTRA LUKS STAN KAJ MIDA

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 170
31 јан. 08:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuva ekskluziven stan na Vodno nad MVR

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
30 јан. 18:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 145m2,Centar,3spalni,pozadi Soborna

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации