Оглас од претпријатие Објавени: дек. 28 2023 12:40

Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2

Објавени: дек. 28 12:40
Прегледи: 43
се изнајмува луксузно наместен стан и 2 паркинг места во непосредна близина на паркот -гази баба.станот е со станбена површина од 92м2 ,10м2 лоѓија,се состои од голема дневна со кујна и трпезарија,една спална соба со бања,џакузи , сауна и гостинско вц со утилити.зградата има лифт и централно греење и ладење со две клими.станот е наменет за сериозни и вработени закупци за подолг период.

шифра.2100
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации