Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Izdavanje stanovi | Izdavanje stanovi Bitola, izdavanje stanovi Kumanovo, izdavanje stanovi Ohrid, izdavanje stanovi Prilep достапни на Пазар3

Izdavanje stanovi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на изнајмување на Вашиот стан во Македонија. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен стан со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за станови на Пазар3!
За полесно пребарување низ сајтот на Пазар3 искористете некои од овие клучни зборови: izdavanje stanovi strumica, iznajmuvanje stanovi ohrid, iznajmuvanje stanovi vo bitola, baram stan pod kirija.
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешно изнајмување на Вашиот стан. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

20 апр. 12:16
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NAMESTEN STAN

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 апр. 13:44
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4
16 апр. 17:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се изнајмува опремен стан - 51м2

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 17:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luxury apartment for rent in Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan od 42m2 Centar pozadi Bunjakovec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 15:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZNAJMUVA STAN VO TAFTALIDZE UL. PRASHKA FOR RENT

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава наместен стан во строг Центар

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva nov luksuzno opremen stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 15:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ТАФТАЛИЏЕ

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
Денес 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се изнајмува стан со 3 спални во Капиштец

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 14:53 Станови  ·  Битола

Издавам реновиран стан кај Ат Пазар

Број на соби: 3
Денес 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen trosoben stan vo Karpos 3

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan za nokjevanje i kratok prestoj

999 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ХРОМ-39М2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 14:09 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za iznajmuvanje vo blizina na City Mall

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA stan vo Karpos 1-vo blizina na POliciskata stanica

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нова невселена гарсоњера во Хром !

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
Денес 13:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Карпош !

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Онлајн
Денес 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром, Cevahir !

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Денес 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нова гарсоњера во Козле !

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
Денес 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar 70m2 za kancelarii 1 i 2 kat

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Mi-Da Complex

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava dvosoben namesten 55m2 Aerodrom kaj Kapitol

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben novo opremen vo Mi-Da Complex

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KARPOSH 3 -CITY MALL

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Онлајн
Денес 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan 50m2 pod naem Grand Prestige Taftalidze 1

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:02 Станови  ·  Гостивар

Jepet banes me qiraa - кирија

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 12:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar Gr.Zid kuli 3soben 90m2 sproti ramstor

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 12:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Karpos 3 City Mall

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 12:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA NEVSELEN PRAZEN STAN CENTAR -2KAT!

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Karpos 2 45m2 opremen stan na ubava lokacija

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novo namesteno studio vo Taftalidze 1

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben opremen stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 12:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben namesten stan vo Leptokarija

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 12:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben vo Kapistec

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 12:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA STAN - STROG CENTAR

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava prekrasen penthouse na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 170

Изнајмување на станови во Скопје и цела Македонија на Пазар3


Iznajmuvanje stanovi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на издавање на Вашиот стан. Независно дали издавате stan pod kirija kumanovo, stan pod kirija tetovo, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот клиент. Огласете ги Вашите станови со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков стан. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните клиенти: stan pod kirija, izdavanje stanovi, izdavanje stanovi kumanovo, iznajmuvanje stanovi vo bitola и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешно изнајмување на Вашиот стан во Центар, Кисела Вода, vo Karpos, stan vo Skopje и тн.


Пребарувај станови за издавање на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време. Почнувајќи од зборови како "namesten stan vo centar, stanovi pod kirija, izdava stan, iznajmuvanje na stanovi, наместен стан во Скопје" и тн


Правила за огласување na stanovi vo Makedonija


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се издава, да имаат соодветен опис што се издава и информации за истиот стан, да бидат точни и коректни дали тој е ,, стан во Карпош, garsonjera vo Kumanovo, стан во Кисела вода, дали е vo strog centar, дали е za kratok престој.
Без разлика дали продавате или издавате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да издавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации