Оглас од претпријатие Објавени: дек. 10 2019 01:35

STAN VO AERODROM VO GRADBA 53m2

Објавени: дек. 10 01:35
Прегледи: 11
Се продава стан во Аеродром во завршна фаза на градба ,со квадратура 53м2 со една спална соба,лоѓија-тераса и подрум од 4м2.Станот е на 1 кат има лифт и централно греење.Има можност за купување и на надворешен паркинг .Цена поволна .
шифра.2038
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации